Ранок Чемпіонів до дня фізичної культури і спорту України

Champions Morning for the physical education and sports day of Ukraine

8 вересня 2012 р. – у рамках святкування Дня фізичної культури і спорту України, було проведено танцювальну зарядку «Ранок Чемпіонів».

На зарядку завітали майстри танцю різних напрямків (хіп-хоп, джаз-фанку, електроденсу, гоу-гоу), які танцюючи і демонструючи танцювальні рухи, заряджали присутніх енергією та оптимізмом. Джаз-фанк – був представлений Наталі Аразян, хіп-хоп – Юрою Гурічем та Антоном Коломійцем, гоу-гоу – проектом «Енерджі». Учасники зарядки повторювали рухи професіоналів і, таким чином, проходила зарядка. Взяти участь у зарядці могли усі бажаючі, незалежно від віку чи інших критеріїв. Даний проект розвивається у складі національної програми «Здорова нація», спрямованої на оздоровлення населення України. Програма ще розробляється, її підготовкою і організацією займається міжнародна громадська організація «Рада свободи». Танцювальна зарядка проводиться регулярно – кожну суботу в парку ім. Т.Г. Шевченко міста Києва (в залежності від погодних умов).

На кожній зарядці визначається Чемпіон зарядки. Цього разу, також, було визначено Чемпіона танцювальної зарядки. Званням Чемпіона, медаллю та дипломом  – було нагороджено Пащенко Анастасію. Також, було нагороджено проект «Енерджі», за кращий танцювальний майстер-клас. Найактивніших учасників було заохочено спеціальними подарунками. Поздоровляв дипломантів та вручав цінні призи – Президент міжнародної громадської організації «Рада свободи» Кузьмінський Олег Станіславович.

9/09/2012   //   admin   //   Новини
Теги: | Кількість переглядів: 1656
  • Vkontakte
  • Facebook